Protetyka Stomatologiczna

Uśmiechaj się bez obaw

Chcesz uśmiechać się bez obaw? Zaufaj nam, protetyka stomatologiczna to jedna z naszych specjalności, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu oferujemy Państwu sprawdzone i stosowane na całym świecie najnowocześniejsze rozwiązania protetyczne.

Protetyka zajmuje się odtworzeniem brakujących zębów. Oferujemy wiele możliwości, aby mogli Państwo odzyskać swój dawny uśmiech.

Korony

Pozwalają na trwałą odbudowę zębów osłabionych bądź zniszczonych. Mogą być mocowane do implantów oraz do zębów w celu odbudowy, zmiany koloru, wzmocnienia lub poprawy kształtu. Jest to najtrwalsze rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Oferujemy Państwu kilka rodzajów koron:

Korony pełnoceramiczne CAD-CAM

Są to korony polecane przez naszych specjalistów w pierwszej kolejności. Odbudowa pełnoceramiczna obecnie zaliczana jest do najlepszych. Posiada wysokie walory estetyczne, najlepiej imituje naturalne szkliwo zęba oraz wykazuje idealne przyleganie. Szczególnie polecane do rekonstrukcji uzębienia w sferze estetycznej (odcinek przedni zębów). Dzięki systemowi CAD-CAM (komputerowe projektowanie oraz wytwarzanie odbudowy protetycznej) korony pełnoceramiczne charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością materiału oraz precyzją wykonania.

Korony porcelanowe na metalu nieszlachetnym

Są to korony mniej estetyczne niż korony pełnoceramiczne, gdyż nie odzwierciedlają tak naturalnego efektu. Stosowane są głównie w mniej widocznym odcinku bocznym ze względu na niewystarczającą estetykę.
Korony porcelanowe na podbudowie ze złota

Złoto używane jest w stomatologii od wielu lat. Jest materiałem bakteriobójczym, nie podrażnia, a w dodatku korony na złocie charakteryzuje większa dokładność przylegania. Efekt estetyczny również jest zadowalający.

Mosty

To odbudowa zaliczana do stałych uzupełnień protetycznych mająca na celu odtworzenie luki po utraconym zębie. Jest ona umocowana na sąsiadujących zębach. Istnieje możliwość uzupełnienia luki nawet do 3 punktów (ubytki po 3 zębach - jeżeli występują obok siebie).
Oferujemy mosty porcelanowe, pełnoceramiczne oraz pokryte materiałem estetycznym. W doborze odpowiedniego rodzaju mostu pomoże Państwu kadra naszych lekarzy, którzy zadbają o spełnienie Państwa oczekiwań.

Protezy

Znaczne braki w uzębieniu mogą zostać uzupełnione przy pomocy protez. Twoja proteza jest luźna i źle dopasowana?
Oferujemy najnowocześniejsze protezy począwszy od protez osadzonych na implantach (obecnie jest to najlepsze rozwiązanie), które przywracają komfort i wygodę, protezy natychmiastowe (zakładane zaraz po ekstrakcji zębów), osiadające całkowite i częściowe oraz protezy szkieletowe.

Zapewnij sobie komfort już dziś!