O nas

Nasz cel

Nasza klinika, to starannie dobrana kadra cenionych lekarzy stomatologów oraz całego personelu. Naszym głównym celem jest zdrowy i piękny uśmiech każdego pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom związanym z uzyskaniem wymarzonego uśmiechu.

Skuteczność i komfort

Największą uwagę przykładamy do skuteczności, bezpieczeństwa, komfortu i końcowego efektu każdego przeprowadzonego zabiegu. Zależy nam na wygodzie, minimalizacji dolegliwości bólowych oraz zadowoleniu każdego pacjenta. Dla udogodnienia wszystkie umówione wizyty potwierdzamy telefonicznie bądź wiadomością sms, gdyż szanujemy Państwa czas.

Nowoczesna technologia

Ciągły rozwój i konieczność podwyższania jakości świadczonych usług warunkuje wybór najlepszych materiałów i sprzętu. Pracujemy na nowoczesnych sprzętach diagnostycznych - cyfrowy tomograf stożkowy Kodak 9500, aparat pantomograficzny z przystawką cefalometryczną Kodak 8000C, które zapewniają planowanie implantologiczne na najwyższym poziomie. Gabinety stomatologiczne wyposażone są w aparaty służące do wykonywania cyfrowych zdjęć wewnątrz-ustnych Kodak 2200, unity niemieckiej firmy Kavo (Alfa-Med jest kliniką referencyjną tej marki), skalery EMS, endometry, skaner CEREC Omnicam 3D oraz wiele innych. Posiadamy mikroskop endodontyczny Carl Zeiss - technologia będąca nieocenionym udoskonaleniem w leczeniu endodontycznym, dzięki której wiele zębów, dotychczas kwalifikowanych do usunięcia, można uratować. Posługiwanie się mikroskopem jest szczególnie pomocne w odnajdywaniu ujść kanałów oraz umiejscawianiu i usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych. Dodatkowo, jako jedyni w województwie kujawsko-pomorskim posiadamy urządzenie Cerec In Lab, dzięki któremu jedna wizyta, to wiele możliwości. Urządzenie pozwala na wykonanie naturalnie wyglądającej, bardzo precyzyjnej i szybkiej odbudowy pełnoceramicznej zęba. Precyzja i zaawansowana technologia pozwala na przeprowadzenie znacznie bardziej komfortowego i szybszego procesu leczenia.

Usługi w Klinice Alfa-Med

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość wykonywanych usług. Oferujemy szeroki zakres zabiegów od skomplikowanych operacji chirurgii szczękowo-twarzowej przez implantację, endodoncję, periodontologię do wyrafinowanej stomatologii estetycznej włącznie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką ponosi każdy dentysta, w którego rękach spoczywa troska o Państwa zdrowie i uzębienie, dlatego też nasi lekarze obejmą Państwa fachową i kompleksową opieką stomatologiczną.

Stały rozwój

Właśnie dlatego, aby spełniać Państwa oczekiwania koncentrujemy się na rozwoju, zarówno personalnym, jak i technologicznym. Nasi lekarze, jak każdy dobry specjalista, zobowiązani są do stałego poszerzania swojej wiedzy, aby nasz pacjent miał możliwość wyboru spośród najnowocześniejszych metod terapeutycznych. Nasza kadra lekarska oprócz bieżącej pracy zawodowej zajmuje się również pracą naukową. Współpracujemy z ośrodkami akademickimi w Poznaniu i Warszawie, wyniki prac badawczych publikowane są w fachowej prasie oraz są prezentowane na konferencjach naukowych i kongresach w kraju i za granicą. Cały nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług stomatologicznych.

Doświadczenie, profesjonalizm i zaufanie

Zapewniamy, że jeżeli zależy Państwu na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalizmie, poczuciu bezpieczeństwa, oparciu o najnowsze metody leczenia oraz wyjątkowej atmosferze, to nasza klinika jest tą której poszukujecie. Zatrudniamy jedynie godnych polecenia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wzorowym podejściem do pacjenta. Zyskaliśmy już zaufanie wielu pacjentów, tak więc mamy nadzieję że Państwo również dołączą do tego grona i wkrótce będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa w naszej klinice. Gwarantujemy, że cały nasz zespół zadba o to, aby czuli się Państwo u nas miło i komfortowo.

Dbając o dobro pacjenta podpisaliśmy umowy z NFZ, aby część procedur chirurgii szczękowo-twarzowej mogli Państwo wykonać w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.