Stomatologia dziecięca

Bez bólu i stresu

Stomatologia dziecięca zajmuje się głównie leczeniem próchnicy, zabezpieczaniem zębów lekami oraz fluoryzacji.

Dzieci odczuwają naturalny lęk przed wizytą u stomatologa. Dlatego najlepiej udać się na pierwszą wizytę jeszcze zanim dziecku zacznie dokuczać ból ząbków.

Wizyta adaptacyjna

W naszej klinice wraz ze swoją Pociechą mogą Państwo odbyć wizytę adaptacyjną, dzięki której dziecko zapozna się ze stomatologiem, personelem medycznym, narzędziami oraz gabinetem stomatologicznym. Wizyta adaptacyjna w naszej klinice prowadzona jest w formie zabawy i niekoniecznie musi być związana z zabiegiem.

Wypełnienia

Specjalnie dla naszych najmłodszych pacjentów oferujemy kolorowe wypełnienia, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Są one nowoczesne i w pełni bezpieczne. Dziecko wybiera swój ulubiony kolor co odwraca uwagę od zabiegu, zachęca do współpracy ze stomatologiem oraz rozładowuje stres. Dzięki kolorowym wypełnieniom dzieci z chęcią dbają o ząbki i chętniej przychodzą na kolejna wizytę. Oczywiście istniejnie również możliwość zastosowania wypełnień standardowych.

Po każdym zabiegu na naszych małych, dzielnych pacjentów czekają drobne nagrody. Dodatkowo gwarantujemy, że w naszej klinice cały zespół dołoży wszelkich starań, aby Państwa Pociechy czuły się u nas bezpiecznie i miło.